Apie mus

Gėlės ne tik verslas, tai didžioji mano gyvenimo dalis.

Pradžioje buvo grožio poreikis,poreikis tiesiog pagražint aplinką prie namų.Akį traukė žiedų spalvų įvairovė,norėjosi kad kuo ilgiau džiugintų įvairiausių gėlių žydėjimas.

Greitai susidarė nemaža daugiamečių gėlių kolekcija.Bet tai ne pabaiga-augalų vis daugėjo ir daugėjo... Pasirodo butent tai ir buvo pradžia.

Verslo pradžia — 1980 metai

Daugiamečių gėlių auginimas,vėliau ir vienmečių gėlių daigų auginimas,dar po kelių metų svogūninių gėlių auginimas skinimui ir svogūnėliams.Lauko rožių ir gvazdikų auginimas skinimui,realizuojant jas tuometiniuose turguose.

1986-1990 metais viena pirmųjų prekybos gėlėmis vieta Visagine – prie įėjimo į tuometinę parduotuvę ,,VILKARAGIS“

1990 metais atidarėme pirmą Visagine gėlių skyrių parduotuvėje ,,VILKARAGIS“. Tai ir buvo dabartinės UAB ,,TOBULOS GĖLĖS“ įmonės pradžia.

Dirėktorė Marija Ana Semak

Dabar įmonės veikla apima keturis gėlių salonus Visagine:

  • Salonas ,,IKI“ prekybos centre – Taikos 80a
  • Salonas prekybos ir pramogų centre ,,DOMINO“ – Veteranų 2
  • Parduotuvė ,,Cento IKI“ – Parko 7
  • Ir gėlių kioskas – Taikos 10

Taipogi gėlių salonai Pabradėje ir Zarasuose.

Mūsų paslaugos

Mūsų salonuose patyrusios floristės patenkins net išrankiausio kliento poreikius.Čia kasdien rasite kokybiškų skintų gėlių įvairovę,didelį vazoninių gėlių asortimentą ir įvairiausių puokščių bet kokiai progai ir kišenėi.

Salonuose prekiaujame gėlėmis užaugintomis Lietuvos,Lenkijos ir Olandijos ūkiuose. Egzotiniai augalai atkeliauja iš Pietų Amerikos ir Afrikos.

Sukurti ypatingą jūsų šventies atmosferą padėsime išlanksto mus įspėjus,atsižvelgiant jūsų norus,skonį ir metų laiką.

Vestuvių,krykštynų,pirmos Komunijos,jubiliejaus proga galime papuošti ne tik pobūvių salę ar butą,bet ir bažnyčią,automobilį ir ką tik pageidausite.

Puošiame aplinką dekoratyviniais augalais,vienmečių gėlių kompozicijomis,skintų gėlių puokštėmis,kompozicijomis,architektūriniais sprendimais.

Vestuvių proga galime padaryti puokštę,kurią išsirinksite pagal katalogą,jų turime įvairiausių stilių.Ypač pamėgtas klientų vestuvinių suknelių – puokščių katalogas. Jeigu nemėgstate standartinių sprendimų – sukūrsime individualų.

Visada patarsime kaip papuošti jus ir jūsų šventies dalyvius,kad tą dieną atrodytumet pasakiškai.

Jeigu esate toli ir norite pasveikinti artimą žmogų praneškite mums ir jūsų užsakytą gėlių puokštė nukeliaus nurodytu adresu. Jau 10metų pas mus veikia gėlių pristatymo paslauga.

Mūsų salonuose sezono metu rasite Lietuvoje užaugintų vienmečių gėlių apželdinimui ir jų sodinukų.Pagal užsakymą atvežame dekoratyvinių medelių,daugiamečių lauko augalų,konsultuojame sodinimo ir priežžiuros klausimais.

Netekties atveju darome gedulingas kompozicijas,krepšelius ir vainikus iš gyvų ir dirbtinių gėlių.

Mūsų gautos padėkos: